Slide background Tarayıcı bağımsızdır. Internet Explorer, Firefox, Safari vs.
bütün tarayıcıları filtreleyebilir.
Windows 8 Metro Arayüzünde çalışan tarayıcıları da filtreler. İç IP Loglarını tutar ve belirlenen zamanlarda dışa aktarır. Windows XP, Windows Vista, Windows 7 , Windows 8 ve üstü
işletim sistemlerinde 32 bit ve 64 bit olarak sorunsuzca çalışır.
Facebook, twitter, google gibi https siteleri sorunsuzca filtreler. Hemen Deneyin Slider Image
Slide background CafeControl Modern Arayüzüyle
Pek Yakında
Slider Image

Hakkımızda

24ayar Yazılım 2000 yılında kullanıcı dostu programlar oluşturmakla beraber pratik ve içinde ince düşünceler barındırarak bilgisayar kullanmanıyı anlamlandıran yazılımlar vizyonu ile kurulmuştur. Bilgi çağının gereksinim lerine paralel olarak değişen kurumsal ihtiyaçlara, proaktif planlama ile yaklaşan 24ayar Yazılım 13 yıldır bir çok sektörün iş planlama ve yönetim süreçlerini kolaylaştıran özel yazılımlar gerçekleştirmektedir.

Günümüzün kurumsal gereksinimleri hızla gelişmiştir. Özellikle projelerin yer ve zaman bağımlılığı olmadan yönetilebilmesi önem kazanmıştır. Tüm dünyada paralel innovasyon çözümleri geliştirilmekte ve hayata geçirilmektedir. 24ayar Yazılım gerek masaüstü programlama gerekse web projelerinde gelecekte piyasa şartlarının yönelimini öngörerek geliştirilebilir temeller üzerine yazılım mimarısını kurmaktadır. Böylece müşterilerimiz bir kaç yıl içinde değişen sistemler yerine gerektiğinde tamamen ücretsiz güncellemeler ile verimliliklerini üst seviyede korumayı başarmaktadırlar.

24ayar Yazılım ülkemizin geleceğine hizmet etme grur ve motivasyonu ile toplumun bu gün yaşamında kullandığı bir çok araç ve yazılımı ücretsiz olarak sunmaktadır. 24ayar Yazılım ilkesel olarak yalnız, kurumsal ve ticari uygulamaları ekonomik bedeller ile firmaların hizmetine sunmaktadır.

24ayar Yazılımları test sürecinde ve sonrasında dünyaca kabul edilen ECDL sertifikalı ileri düzey kullancılar tarafından test edilmekte, ızın test süreçleri ardından kullanıma sunulmaktadır.

Dünya'mız ve ülkemiz geleceğine, yaptığımız katkılar, dün, bugün ve yarın sizlerin yanında olan 24ayar Yazılım için en büyük kıvanç kaynağıdır

E-Bülten

Tüm yeniliklerden haberdar olmak için e-bülten listemize katılın!